CGI |عصر صنعت سبز کاسپین

آموزش مدیریت پسماندصنعتی

CGI |عصر صنعت سبز کاسپین

آموزش مدیریت پسماندصنعتی

CGI، با تکیه بر تجارب گذشته و با بهره­ گیری از اساتید دانشگاه­ های معتبر کشور، آماده ارائه خدمات و دوره­ های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت برای دستگاه ها، سازمان ­ها، مؤسسات و شرکت­ های خصوصی و دولتی در کلیه فرآیندهای مرتبط با محیط ­زیست است.

 CGIبا تکیه بر تجارب گذشته و با بهره­ گیری از اساتید دانشگاه­ های معتبر کشور، آماده ارائه خدمات و دوره­ های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت برای دستگاه ها، سازمان ­ها، مؤسسات و شرکت­ های خصوصی و دولتی در کلیه فرآیندهای مرتبط با محیط ­زیست و پسماند اعم از روش­ های کاهش در مبدأ، حمل و نقل، بازیافت فیزیکی، بیولوژیکی و حرارتی، اصول 4R در پسماند، انواع روش­ های تصفیه و تثبیت و... می­­ باشد. از مزایای دوره­ های آموزشی که CGI مجری آن است، می­ توان به ارائه گواهینامه معتبر و همچنین کارگاه­ های کاملاً عملی و پروژه­ های واقعی جهت درک کامل­ تر و اثرگذاری بهتر اشاره کرد. ما علاوه بر برگزاری دوره های حرفه ای، آمادگی داریم، دوره های عمومی پسماند را بصورت رایگان برای مشتریان خود طبق تفاهم به انجام برسانیم.

پیشنهاد CGI برای مشتریان:

  • +  برگزاری دوره ­های آموزشی حرفه ­ای پسماند در سطح مدیران و کارشناسان با سرفصل­ های اختصاصی
  • + دوره سطح یک: مهندسی حرفه­ ای پسماند (شامل: کلیه مباحث دوره سطح 2، استحصال انرژی و تصفیه حرارتی، و...)
  • + دوره سطح دو: مهندسی محیط زیست پیشرفته (شامل: کلیه مباحث دوره سطح 3، انواع روش­ های دفع پسماند به تفصیل، سیستم پایش و کنترل، و...)
  • + دوره سطح سه: مهندسی محیط زیست کاربردی (شامل: اصول و مبانی پسماند، شناسایی و طبقه ­بندی پسماند، روش­ های تفکیک و ذخیره سازی، قوانین و مقررات داخلی و بین­ المللی پسماند)
  • + دوره مهندسی HSE  (شامل: مستندسازی و ممیزی سیستم­ های مدیریتی، طرح مدیریت اضطراریEMP، مدیریت بحران و ارزیابی ریسک، مدیریت HSE، پیمانکاران، تجهیزات حفاظت فردی، ایمنی ماشین آلات و مواد شیمیایی، کمک­ های اولیه، امداد و نجات، ایمنی حریق، آلودگی­ های زیست­ محیطی و مدیریت پسماند)
  • + بسته آموزشی جامع: این بسته آموزشی به پیشنهاد مشتریان محترم و از کلیه مباحث قابل ارائه و مورد نیاز خواهد بود که با همکاری مراکز دانشگاهی و بصورت حضوری یا مجازی قابل ارائه خواهد بود.